Számítástechnikai részleg:
+36 1 445 4161 +36 70 883 4000

Karrier

SZERVIZES és ÁRUSZÁLLÍTÓ pozíció

Dinamikusan fejlődő hazai számítástechnikai kis- és nagykereskedés keresi új munkatársát

SZERVIZES és ÁRUSZÁLLÍTÓ pozícióba.

Feladatok:
számítástechnikai eszközök beszerzése és kiszállítása
asztali számítógépek, és laptopok diagnosztizálása, hibakeresés
asztali számítógépek, és laptopok szoftveres és hardveres javítása
ügyfelek személyes kiszolgálása
partnerekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben

Elvárások:
B kategóriás jogosítvány
vezetési tapasztalat
legalább 1 éves szakmai tapasztalat
magas szintű hardveres és szoftveres ismeretek
türelmes és segítőkész hozzáállás
precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
hosszú távú munkalehetőség
szakmai fejlődési lehetőség
kényelmes, kulturált, barátságos munkakörnyezet
jó hangulat

Munkavégzés helye:
Budapest VII. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, küld el pályázati anyagodat nettó fizetési igénnyel és a pozíció megjelölésével az info@landcomputer.hu címre